Oferta


W trakcie pokazów używamy różnorodnego sprzętu, m in. lin, wachlarzy kijów, zarówno w układach indywidualnych jak i mieszanych. Wszystkie nasze układy taneczne są autorskimi projektami członków zespołu. Wykonywane solowo bądź grupowo do żywiołowej muzyki, za każdym razem są niecodziennym, oryginalnym widowiskiem. Oferujemy również niezwykle efektowne pokazy łączące taniec z ogniem z tańcem irlandzkim.

Do przeprowadzenia pokazu niezbędna jest duża, równa, niezadaszona przestrzeń. Konieczne jest nagłośnienie muzyki, której kompilację dostarczamy na płytach CD. Ze względu na specyfikę fireshow pokazy odbywają się po zachodzie słońca.

Wśród dotychczasowych występów do najważniejszych zaliczamy pokazy w ramach: Dni Bytowa w 2007 roku, Dni Rycerskich w Płocku w 2007 roku, Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych „Kupalnocka 2007” w Serocku oraz dzień Świętego Patryka na Długim Targu w Gdańsku w 2008, pokaz ognia na plenerze fotograficznym organizowanym przez stowarzyszenie Fotonowiacy w 2014. Braliśmy także udział w konkursach fireshow na turniejach w Wenecji k. Żnina w latach 2010-2011.