Forum Trebraruna Strona
Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna Forum Trebraruna.pl
Witamy na forum Zespołu Tańca Irlandzkiego i Szkockiego Uniwersytetu Gdańskiego "Trebraruna". Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ĆWIERĆWIECZE BOMBLA!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna -> Urodziny, imieniny, parapety etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bombel
Skacząca w dół

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 11:56 am    Temat postu: ĆWIERĆWIECZE BOMBLA! Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich na moje 25 urodziny 29 grudnia w Sopockim Daily Blues. http://www.dailyblues.com.pl/index.php?id=kontakt Zapewniam jedzenie, napoje jakies będą ale pewnie w nieznacznych ilościach, za barem w niegoraniczonych Jak ktoś chce to może coś do jedzenia przynieść W programie to co sobie wymyślimy Muzyka mieszcząca się w koncepcji kulub czyli disko się nie spodziewajcie aczkolwiek myślę, że jakieś Ceili możemy zrobićVery Happy NO I SŁOMĘ !Klub należy do mojej koleżanki więc wiele można przeforsowac:) Można zabrać krewnych i znajomych królika. Dajcie proszę znać kto się piszę, żebym mniej więcej mogła wiedzieć, bo może bede musiała zarezerwowac cału klub :d
Ściskam Bombel

P>S> jakby co to prawie 2 tydzień jestem chora, ale w przyszłym tyg powinnam już na treningu być!
Administrator

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na którą?
Żarcia część przyniosę z tego co się uchowało z wigilii zespołowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombel
Skacząca w dół

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dwudziesta:)
weźmiesz muzę zespołową?
Powrót do góry
karusia
Administrator

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie po wigilii zakosiłam wszystkie płyty. Aby tylko odtwarzali mp3, to nie będzie problemu
Powrót do góry
Bombel
Skacząca w dół

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki!! Mam nadzieję, że bawiliście się przyzwoicie. I promise, że na mym weselu będzie ceili i w ogole;p
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna -> Urodziny, imieniny, parapety etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: