Forum Trebraruna Strona
Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna Forum Trebraruna.pl
Witamy na forum Zespołu Tańca Irlandzkiego i Szkockiego Uniwersytetu Gdańskiego "Trebraruna". Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sejmik Bract Pomorskich i Kapituła Rycerstwa Polskiego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna -> Urodziny, imieniny, parapety etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ijon
Z pary bocznej

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 3:32 pm    Temat postu: Sejmik Bract Pomorskich i Kapituła Rycerstwa Polskiego Odpowiedz z cytatem

witajcie Ludkowie Mili

wieści Wam ślę iż 21 lutego jest Sejmik Bractw Pomorskich, a 4-5 Kwiecień Kapituła w Gniewie, na której KONIECZNIE musi ktoś od Was być. wszelkie dane są na naszej stronie Bractw Pomorza.
na Sejmik zapraszam specjalnie, oprócz przedstawicieli Zespołu, Morta. mam do przekazania Jemu, jak i Zespołowi całemu, ważną wieść.

pozdrawiam
Ijon

p.s.
a wydawało mi się że już umieszczałem te wieści u Was, ale widocznie..... Déjà vu

Piszę poprawnie po polsku, choć nie wszyscy to pisanie rozumieją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna -> Urodziny, imieniny, parapety etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: