Forum Trebraruna Strona
Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna Forum Trebraruna.pl
Witamy na forum Zespołu Tańca Irlandzkiego i Szkockiego Uniwersytetu Gdańskiego "Trebraruna". Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

17 GRUDNIA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna -> Urodziny, imieniny, parapety etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Repuzel
Dziwny point

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 7:55 pm    Temat postu: 17 GRUDNIA Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle zapraszam do Yesterdaya na kilka wspolnie spedzonych chwil co by sie dolaczyc do urodzin moich świetowania jakiegos;)
ok godz.21
Wiem ze trening sie dopiero wtedy konczy i wiem ze w piatek moze nigdzie nie byc miejsc stad tez...
Przyjde na 18 azeby sloma z winkiem zrobic takie intro po czym po godzince jakos sie ulotnie azeby jakies duposiedziska przy odrobinie szczescia gdzies dla was zajac i oczekuje na wszystkich ewentualnych gosci pozniej Smile
Zapraszam i mam nadzieje do zobaczenia!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trebraruna.pl Strona Główna -> Urodziny, imieniny, parapety etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: